Zuzanna Sztykiel

Zuzanna Sztykiel

Język angielski

Urodzona i wychowana w pięknym mieście Gdańsk, już od najmłodszych lat wiedziała że praca z językiem obcym to jej pasja i powołanie. Po ukończeniu nauki w liceum na profilu dwujęzycznym, bez wahania zdecydowała się na trzyletnie studia translatoryczne na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła je z najwyższą ocena, która pozwoliła na zdobycie miejsca na studiach magisterskich, kierunek literatura angielska, na uniwersytecie w Sheffield, Anglia, ukończone z wyróżnieniem. Aby uzupełnić swoje kwalifikacje pedagogiczne, zdobyła również certyfikat TEFL, upoważniający do nauczania języka angielskiego.

Ale na samym języku angielskim się nie skończyło – prywatnie, od wielu lat interesuje sie językiem japońskim i po zakończeniu edukacji wyższej, wyjechała na rok do Japonii na kurs językowy. Był to rok pełen wrażeń i samo-refleksji, oraz,  intensywnej nauki języka japońskiego 🙂 Ponieważ  uczy się języka obcego, doskonale rozumie frustracje uczniów oraz problemy ze znalezieniem czasu na dodatkową naukę.

Uczy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Docenia energiczny i kreatywny styl nauczania młodszych uczniów, oraz  bardziej poważny styl  nauczania osób dorosłych. Jest osobą wesołą. Zawsze stara się żeby na każdej lekcji była okazja do śmiechu. Prywatnie, poza językiem japońskim, spędza wolny czas na czytaniu książek, słuchaniu muzyki oraz graniu w gry komputerowe – różnorodne zainteresowania pozwalają jej często zdobyć bliższy kontakt z uczniami i sprawia że lekcje stają się jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze.

 

 

Lektorzy Prestige Lingua