zofia_urba

Zofia Urba

Język Angielski

Zafascynowana językami. Żaden żart nie potrafi rozśmieszyć jej bardziej niż gra słów. Uwielbia kulturę i literaturę brytyjską, ale to Irlandia na zawsze skradła jej serce. Znajomość języka angielskiego pogłębiła dzięki studiom na Uniwersytecie Gdańskim i częstymi kontaktami z obcokrajowcami.

Swoją przygodę z nauczaniem zaczęła już w podstawówce, próbując przekazać swoją nikłą wtedy znajomość języka angielskiego swojemu tacie. Chociaż nie okazał się on najpilniejszym uczniem, od tego czasu niestrudzenie dążyła do zrealizowania swojego marzenia o byciu nauczycielem. I nie zawiodła się – praca daje jej mnóstwo satysfakci i radości!

Uwielbia przebywać z dziećmi – twierdzi, że zarażają ją swoją pogodą ducha i otwartością umysłu. Tak jak one nie lubi się nudzić na lekcji, dlatego uczy przez piosenki i najróżniejsze gry. Jako że sama jest fanką filmów animowanych, zdaża się jej wykorzystywać ulubionych dziecięcych bohaterów do przyzwyczajania dzieci do naturalnej angielszczyzny.
Równie chętnie pracuje ze starszymi. Chociaż lekcje te są poważniejsze, stara się zachować w nichlekkość i radość poprzez wplątywanie do poważniejszych dyskusji gier lub zabaw– w końcu w każdym z nas jest odrobina dziecka. Jest przekonana, że z niczego nie można nauczyć się angielskiego tak dobrze, jak z autentycznych materiałów. Z tego powodu w swoich zajęciach często używa fragmentów seriali czy filmów, jak i również popularnych piosenek.

Lektorzy Prestige Lingua