Radek

Radosław Czarnowski

Język Angielski

Pracę w Prestige Lingua rozpoczął po 7 latach tułaczki po Europie, gdzie wyjechał jako młody student w poszukiwaniu przygód, doświadczenia i bliskich kontaktów z językiem angielskim. Jest absolwentem uniwersytetu w Coventry, gdzie kształcił się jako nauczyciel języka angielskiego, jak również uzyskał certyfikat CELTA. Obecnie finiszuje na ostatniej prostej studiów magisterskich na uniwersytecie w Manchester. Nadal spędza każde wakacje na Wyspach, ucząc angielskiego w wersji akademickiej na uniwersytecie w Southampton.

Pasjonuje się nauczaniem – uważa się za nauczyciela z powołania. Specjalizuje się w nauczaniu dorosłych (i prawie dorosłych) oraz ceni sobie długie, pasjonujące konwersacje z uczniami na tematy wszelakie. Uwielbia prowadzić zajęcia specjalistyczne, zwłaszcza Business English i TOEFL. Uczenie się języków widzi nie jako uciążliwy obowiązek, ale jako drogę pełną ciekawostek oraz odkrywania czegoś nowego o samym sobie i świecie wokoło.

W wolnych chwilach lubi długie spacery z aparatem fotograficznym, pluskanie się w basenie i zgłębianie tajników nowych technologii. Nie gotuje 🙂

Lektorzy Prestige Lingua