Martyna Budzyła

Martyna Budzyła

Język angielski

Wychowywana w Irlandii, gdzie zdała maturę z języka angielskiego na 98%- najlepszy uzyskany wynik pośród jej anglojęzycznych przyjaciół. Dzięki spędzeniu lat dzieciństwa w Irlandii język angielski jest jej bliski niczym ojczysty. Pokochała ten kraj, dlatego trudno było jej się z nim rozstać ale wygrało serce, które jak twierdzi przed wyprowadzką na zieloną wyspę zostało w Polsce.

Po powrocie do Polski zaczęła studia pedagogiczne. Wybór kierunku spowodowany był jej sympatią do dzieci i dobrym podejściem do nich. Zabawy z jej dużo młodszą siostrą i malutką siostrzenicą od zawsze sprawiały jej radość. Poza zabawą, praca z dziećmi również nie stanowi dla niej problemu. Czerpie olbrzymią satysfakcje kiedy widzi, że jej najmłodsi uczniowie coraz chętniej i śmielej używają języka angielskiego.

Naucza również osoby dorosłe. W kontaktach z uczniami jest otwarta i podchodzi indywidualnie  do każdego z nich. Uwielbia prowadzić z nimi konwersacje na przeróżne tematy (oczywiście w języku angielskim :)).

Miewa sto pomysłów na minutę ale niestety tylko dwie ręce. Zdała celująco egzamin LCCI- „Język Angielski w biznesie” i teraz zachęca do niego swoich uczniów.

Prywatnie lubi eksperymentować w kuchni, bawić się makijażem i ciągle się śmiać.

 

Lektorzy Prestige Lingua