Krzysztof

Krzysztof Szczepkowski

Język Angielski

Head of Young Learners Teaching – w Prestige Lingua opiekuje się i zapewnia wsparcie metodyczne nauczycielom grup dziecięcych oraz młodzieżowych.

Jest absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie języka angielskiego i niemieckiego. Miał być tłumaczem, został nauczycielem. Jak sam mówi, nauczanie to jego powołanie. Prowadzi zarówno grupy dorosłe jak i dziecięce, ale to pracę z dziećmi ceni sobie szczególnie. Podczas sobotnich warsztatów Little Discovery nie ma miejsca na nudę. Krzysztof i jego Mali Odkrywcy tańczą, śpiewają, malują, wycinają, kolorują, a przede wszystkim uczą się języka angielskiego. Dzięki ciekawym eksperymentom po angielsku świat nauki staje się naprawdę prosty. Krzysztof udowadnia, że nauka języka przez zabawę to czysta przyjemność.

Coś więcej?

Z natury jest śpiochem i gdy tylko nadarza się okazja, uwielbia spać do południa. Mówią jednak, że drzemiąca w nim energia z powodzeniem zasiliłaby niejedną elektrownię atomową.

Plany na najbliższy czas to podróż do nurtującej go od dawna Skandynawii. Szczególnie marzy mu się Islandia i jej nieziemskie krajobrazy. Ponadto od jakiegoś czasu interesuje się językiem islandzkim, nazywanym językiem elfów. Kto wie, może kiedyś jakiegoś spotka…

Gdy podejmuje nowe wyzwania, zawsze towarzyszy mu następująca myśl:

„Cele w życiu człowieka powinny być jak horyzonty, tak aby osiągając jedne zawsze widzieć nowe”.

 

Lektorzy Prestige Lingua