Beata Bużan

Beata Bużan

Język Angielski

Dyrektor Merytoryczna – dba o poziom profesjonalizmu naszej kadry, jej zadaniem jest troska o to, aby lektorzy Prestige Lingua dostarczali klientom tylko najwyższą jakość nauczania. Niezrównana konferansjerka oraz dobry duch Festiwalu Piosenki Angielskiej You Can Sing. Pisarka, autorka książki  „Żyjemy jeno w snach o sobie”.

Absolwentka anglistyki na UG – literaturoznawstwo amerykańskie. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego. Profesjonalistka, która pasjonuje się swoją pracą. Tyle z formalności.

Uwielbiamy ją (z wzajemnością) za dowcip, który nie jest jej obcy, o którym możnaby dużo pisać 😉 Idealnie wpasowuje się w styl Prestige Lingua. Nauka ma być przyjemnością i Beata wypełnia tę misję bezbłędnie.

Nieokiełznana optymistka. Wulkan energii, za co zresztą kochają ją uczniowie. Uczniowie? Nie to nie jest odpowiednie słowo… raczej znajomi, których uczy przez fascynujące pogawędki.

Królowa wyczarowywania luźnej atmosfery. Każdy czuje się w jej towarzystwie dobrze, co jest nie bez znaczenia kiedy krępujemy się mówić w języku obcym.

Gaduła, która umie słuchać. Kocha mówić, kocha uczyć. Nauka języka, gry słowne zdecydowanie są jej wielką fascynacją. Nasza Grammar Lady – jeśli uczyć się nudnej gramatyki to zdecydowanie z nią nudy brak.

Lektorzy Prestige Lingua