Anna Nowak

Anna Nowak

język angielski

Ania to zakręcona miłośniczka języka angielskiego. Gdy tylko zrozumiała jak bardzo pasjonuje ją uczenie się języków, a szczególnie języka angielskiego, nie mogła uczynić inaczej jak pójść na Filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim.
Ania jest osobą radosną i pełną optymizmu. Nic nie cieszy jej bardziej niż możliwość konwersacji w obcym języku, a swoim uczniom stara się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Jej pragnieniem jest zarażanie wszystkich miłością do nauki języka. Uwielbia uczyć dzieci oraz młodzież, a swoje doświadczenie i inspiracje do lekcji czerpie między innymi z wieloletniej służby w harcerstwie.

Jej zdaniem lekcja musi być dynamiczna i pełna różnorodnych ćwiczeń i zabaw na przykład filmików, piosenek i gier planszowych, dlatego Ania wciąż szuka nowych rozwiązań.
Oprócz uczenia Ania w wolnym czasie gra na gitarze, śpiewa i fotografuje. Lubi czytać książki i bardzo bliskie jej są wędrówki górskie. Jednak najbardziej w świecie cieszy ją zawsze rozmowa z drugim człowiekiem przy filiżance herbaty.

Lektorzy Prestige Lingua