Warsztaty stacjonarne z NATIVE SPEAKEREM

Czy tegoroczna sytuacja wymusiła na Was spędzenie lata w "pieleszach lokalnych"?

Czy jest Ci szkoda, że nie poznasz nowych lądów i nie potrenujesz lub też nie sprawdzisz swojego  angielskiego w terenie?

Nam też jest szkoda....... 🙁

Wpadliśmy jednak na pomysł! Jedna z naszych lektorek - Chelsea - jest rodowitą Amerykanką, a jej uczniowie tak bardzo uwielbiają z nią lekcję, że nie mają zamiaru robić sobie wakacyjnej przerwy ! To właśnie ona zabierze Was do Ameryki!

Jak ??? Własnie tak:

W  LIPCU  (od 6 tego do 17 tego) będą odbywały się warsztaty z Chelsea, która oprowadzi
Was po rozmaitych zakątkach swojego kraju. Zwiedzać i dowiadywać się nowych rzeczy będziecie, nie ruszając palcem po mapie, tylko odwiedzając wirtualnie Nowy Jork, Wielki Kanion czy też Hawaje i rozmawiając (NA ŻYWO) z "lokalsami"!

Zaplanowaliśmy bowiem  wirtualne wizyty u mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ludzi różnych zawodów i z różnych regionów USA

Bez biletów, noclegów i worka pieniędzy zwiedzicie kawał ŚWIATA!!!

Warsztaty będą trwały od poniedziałku do piątku i od godziny 10.00 do 14.00

Da się?

Da się! 

 

 

Warsztaty językowe dla młodzieży

———

 • Zajęcia warsztatowe w max 10 osobowych grupach
 • Codziennie poruszany inny temat, który prowadzi i omawia native speaker
 • PRZYNAJMNIEJ CZTERY GODZIN DZIENNIE, CODZIENNIE. Uczestnicy będą rozwijać swoją znajomość angielskiego, ale również poszerzać horyzonty
 • Granice zamknięte, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wirtualnie zwiedzić najciekawsze miejsca w USA :)New York City, Chicago, Hawaje....
 • Będziemy przede wszystkim ćwiczyć język w praktyce z Native Speakerem, a także w ramach warsztatów konwersacyjnych połączymy się również mieszkańcami stanów Zjednoczonych
 • KAŻDEGO DNIA ZAPEWNIAMY INNE TEMAT!
 • LUNCH
 • *(GŁĘBOKIE ZANURZENIE) „w język angielski”

GWARANTUJEMY:

Codziennie warsztaty językowe

Od godz. 10.00 do godz.14.00. Od poniedziałku do piątku

4 godziny angielskiego

Rozmawiamy tylko i wyłącznie po angielsku. Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Lunch

W trakcie warsztatów, oraz napoje.

Wirtualne wycieczki

powiązane tematycznie z turnusem

Dbając o ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO powierzonym nam przez Państwa dzieciom:

• OGRANICZYLIŚMY ilość uczestników naszych warsztatów do 10 osób
DEZYNFEKCJA sprzętu dydaktycznego, wszystkich narzędzi potrzebnych do realizacji warsztatów każdego dnia
• Sale będą regularnie wietrzone, a klamki dezynfekowane
• W salach dostępne będą środki dezynfekujące
• Wychowawcy będą przywiązywać szczególną uwagę do stosowania się do zasad ochrony zdrowia
i regularnego dezynfekowania oraz mycia rąk przez wszystkich uczestników oraz Opiekunów grup
REJESTRACJA ONLINE – wszelkie formalności dopełnimy online

Prowadząca warsztaty Chelsea Spring - native speakerka z Nowego Jorku

W wieku 17 lat dołączyła do US Army, gdzie została technikiem medycznym. Dzięki tej pozycji mogła mieszkać w wielu stanach, m.in. Alasce, Hawajach, Teksasie oraz Kentucky. W 2013 roku Chelsea zdobyła stypendium ROTC, dzięki któremu mogła studiować pielęgniarstwo. W 2017 roku zdobyła licencjat w dziedzinie nauk ścisłych z pielęgniarstwa na uczelni D’Youville College w Buffalo w stanie Nowy Jork. Po ukończeniu studiów, Chelsea przeprowadziła się do Denver w stanie Colorado, gdzie pracowała jako pielęgniarka na oddziale intensywnej terapii.

We wrześniu 2019 roku, przeprowadziła się do Gdańska aby uczyć się na studiach magisterskich z Biznesu Międzynarodowego oraz Finansów na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Chelsea uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu: jeździ na rolkach, biega, spaceruje, relaksuje się na plaży. Do jej zainteresowań należą malarstwo, pisanie prac naukowych, gotowanie, podróżowanie oraz czytanie.

Chętnie uczestniczy w wolontariacie na misjach z Czerwonym Krzyżem, podróżuje do egzotycznych miejsc i uczy się o ich kulturach.

Chelsea chce podzielić się swoimi historiami z życia w Ameryce ze swoimi uczniami i pokazać im cudowne miejsca oraz rzeczy, które mają do zaoferowania Stany!

I turnus

Wrzeszcz - termin 06-10.07.2020

 • 5 różnych tematycznie lekcji
 • zajęcia z native speakerem
Lekcja 5: Washington D.C.

Znów wirtualna wyprawa po mieście. Tym razem stolica Stanów Zjednoczonych. Najważniejsze i najsłynniejsze wydarzenia, historia pomników i budynków w ciekawej odsłonie. Uczniowie poznają rząd amerykański i dowiedzą się, dlaczego to miasto akurat jest istotne w kwestiach polityki.

New York New York

Wirtualna wycieczka po Nowym Jorku – w niej oczywiście Time Square, Central Park, Statua Wolności i wszystko, co w NY istotne. Poznamy najsłynniejsze sklepy, Muzeum Jedenastego Września. Również "zjemy" w najsłynniejszych restauracjach. W trakcie lekcji interaktywne spotkanie z gościem, który odpowie na pytania o to fantastyczne miasto i życie w nim.

Smithsonian – oł jeees

Nadal Waszyngton D.C. – odwiedziny w Smithsonian Institute. Co to jest? Największy na świecie edukacyjny kompleks muzealno-badawczy. Poznamy historię świata i weźmiemy udział w interaktywnych zadaniach.

Naród Smakoszy

Przejedziemy przez całe Stany Zjednoczone w poszukiwaniu najbardziej unikatowych dań, które wymyślono w różnych stanach. Niektóre z nich to: pizza (chicagowska przeciw nowojorskiej), oczywiście skrzydełka, czym jest słynny Philly cheesesteak, a czym Chicago dog... no i smażony aligator?  Słuchacze poznają słownictwo związane z zamawianiem tego, i nie tylko tego, jedzenia, poćwiczą zamawianie różnych dań.

Odwiedziny Yosemite National Park

W pięć dni poznamy pięć krajów anglojęzycznych. Zapoznamy się ze zwyczajami jakie panują w tych krajach, poznamy ich florę i faunę. Zaprojektujemy miasteczko z ruchem lewostronnym i sprawdzimy jak się w nim poruszać.

II turnus

Wrzeszcz - termin 13-17.07.2020

 • 5 róznych tematycznie lekcji
 • zajęcia z native speakerem
Nowy Orlean

Zajrzymy do najsłynniejszego nawiedzonego hotelu w USA. The Le Pavillon Hotel. Porozmawiają z recepcjonistą hotelu podczas meldowania się na pobyt tam – interaktywne zadanie na początek lekcji. Odkryjemy Nowy Orlean, prawdopodobnie najbardziej nawiedzone miejsce w Ameryce. Uczniowie poznają Bourbon Street, the French Quarter (czyli Dzielnica Francuska) z charakterystyczną architekturą. Poznamy historię i legendy tego miasta. Och! I nie zapomnijmy o Mardi Gras – nadzwyczajnym festiwalu końca karnawału!

Hawaje

Polecimy na Hawaje, gdzie staniemy się odkrywcami wysp tego stanu. Obejrzymy miejscowe wulkany i poznamy opowieści o nich. Hawajski gość nauczy nas kilku słów w tutejszym języku (którym jest Pigeon), przyjrzymy się lokalnym daniom i zadamy pytania Hawajczykowi o życie na wyspach.

Chicago

Tu uczniowie dowiedzą się wszystko o polskiej kulturze  w Ameryce. Miasto znane z polskich dizelnic, hipsterskich trendów oraz nieprzeciętnej architektury. Wirtualna przeprawa rzeką Chicago (która tak naprawdę jest systemem kilku rzek i kanałów), podczas której zobaczymy architekturę, dowiemy się o pożarze Chicago i jak kultury polska i amerykańska przenikają się w tym miejscu na ziemi.

NASA, muzeum kosmosu

Nasi podróżnicy zawędrują tym razem do agencji lotów kosmicznych. W trakcie zwiedzania poznamy ciekawe fakty oraz nauczymy się też co nieco o układzie słonecznym.

Wielki Kanion Kolorado

Uczniowie obejrzą krótki film pokazujący ogrom i piękno tego miejsca, usłyszymy historię kanionu, czeka nas także szalony spływ tratwą w dół paru słynnych rzek.

Wycieczki będą mogły odbywać się dwa lub trzy razy w tygodniu po 90 min. Zaczniemy z końcem czerwca, a dni dopasujemy do dostępności większości z Państwa.

Wakacyjny warsztat

TURNUSYGDAŃSK WRZESZCZ
06.07-10.07.2020I turnus
13.07-17.07.2020II turnus

CENNIK

skorzystaj z rabatu, przy zapisie na oba turnusy!

JEDEN TURNUS
650zł od osoby
Istnieje możliwość zmiany terminu - o ile będą dostępne miejsca, a także opcja wykupienia pojedynczych dni, w których odbywają się warsztaty

 

 

 • Koszt za jeden turnus ---->  650 zł
 • Koszt przy dwóch turnusach  ----> 1200 zł

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Wskaż turnus:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Prosimy o odznaczenie tego pola

Warsztat letni z Chelsea

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Grażyny 10/2