Półkolonie językowe

czyli English Summer Camp

Kolejny rok zapraszamy Wasze Pociechy na wspólne wakacje  z Prestige Lingua. 

 • Jak zwykle gwarantujemy zabawę  w języku angielskim czyli  DEEP IMMERSION * Zajęcia z języka angielskiego będą oparte na praktycznym wykorzystaniu jego znajomości w codziennych sytuacjach i będzie towarzyszył dzieciom OSIEM GODZIN DZIENNIE, CODZIENNIE. Uczestnicy będą m.in. śpiewać, odgrywać scenki i nawet nie zauważą kiedy angielski „wpłynie” im do głowy. 
 • KAŻDEGO DNIA ZAPEWNIAMY INNE ATRAKCJE! - W tym roku proponujemy dzieciom  zabawy z elementami programowania oraz zabawy z ROBOTAMI,  ale także  pikniki i zabawy na świeżym powietrzu. Każdy TURNUS to inny TEMAT: m. in. podróżniczy, kucharski, botaniczny.
 • Planujemy atrakcyjne wycieczki  m.in.  do ZOO, Papugarni oraz Akwarium  ...zabawa z Prestige Lingua  to masa frajdy.
 • ZDROWE  i PYSZNE jedzonko  z uwzgledniemiem nietolerancji pokarmowych  od firmy SMAKER

*(GŁĘBOKIE ZANURZENIE) „w język angielski”. Jeden z wychowawców w grupie używa tylko i wyłącznie języka angielskiego, natomiast drugi stanowi bezpieczną przystań, do której dzieci mogą się zwrócić z prośbą o pomoc.

 

GWARANTUJEMY:

10 godzin troskliwej opieki

Od godz. 7.00 do godz.17.00. Od poniedziałku do piątku

8 godzin angielskiego

bawimy się i rozmawiamy w j. angielskim przez 8 godzin dziennie. CODZIENNIE

Pyszny catering

Zdrowe jedzonko dostarczane nam przez firmę SMAKER - www.smaker.eu 🙂

Elementy PROGRAMOWANIA

wplecione w zabawy z ROBOTAMI

Aktywność fizyczną

Trochę ruchu na świeżym powietrzu

Fascynujące wycieczki

powiązane tematycznie z turnusem

Odlotowych opiekunów 😉

Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem profesjonalistów. Mamy przygotowanie merytoryczne zarówno pod względem nauczania języka angielskiego, wychowawczym oraz przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy

Elementy Programowania

również po angielsku 🙂

Programowanie to świetna zabawa dla dzieci. Dowiemy się, że podczas kodowania potrzebne są takie umiejętności społeczne jak praca w grupie, umiejętność dostrzegania pomyłek i zgoda na ich popełnianie w procesie tworzenia oraz umiejętne ich poprawianie i wyciągnie wniosków. Będziemy nie poddając się dożyć do celu.
Co będziemy robić? Będziemy szyfrować słowa, odczytywać zaszyfrowane polecenia, będziemy kodować obrazki w formie zestawu liter i cyfr i oczywiście odkodowywać podane w takiej formie informacje, by powstał obrazek.
Nauczymy się, że przy kodowaniu naszych ROBOTÓW kolor, długość linii i precyzja jej narysowania mają ogromne znaczenie, gdyż bez tego nasi mechaniczni przyjaciele nie będą wykonywali poleceń, tak jakbyśmy chcieli. Będzie przy tym dużo radości i zabawy.
W ten sposób nauczymy się np. nazw roślin, zwierząt, przedmiotów w języku angielskim, powtórzymy i utrwalimy cyfry i litery alfabetu oraz kolory, poznamy zwroty ”najpierw”, „następnie”oraz takie jak: "idź na wprost",  "zawróć", "powtórz".

W tym roku catering zapewnia nam firma SMAKER!

 • Uwzględniamy w nich różne nietolerancje pokarmowe
 • Co tydzień inne menu
 • Nasze potrawy są pyszne i  zdrowe

Tematy i terminy turnusów

każdy turnus to inny temat przewodni i odpowiednio dobrana do tego dodatkowa atrakcja 🙂

ANIMALS’ WORLD (elementy programowania)

Jaboniowa - turnus I : 25.06-29.06.2018
Wrzeszcz - turnus VI : 30.07-03.08.2018

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta i każde wcześniej, czy później chce mieć swojego pupila. Jak spędzimy czas w trakcie tego turnusu?
Będziemy poznawać zwierzęta, ich środowisko życia, warunki, jakie należy im zapewnić by były szczęśliwe. W tym celu udamy się do ZOO. Porozmawiamy o odpowiedzialności ludzi wobec zwierząt i ich środowiska. Stworzymy podobizny wymarzonych pupili, a może nawet zakodujemy ich obraz na planszy lub nauczymy małego robota „ozobocika” spacerować po podobiźnie misia, kotka, a może pieska. Jak nam wystarczy czasu, to zrobimy własnoręcznie zwierzęce maskotki.

COOKING

Jabłoniowa - turnus II : 02.07-06.07.2018
Wrzeszcz - turnus VIII : 13.08-17.08.2018

Co dzieci lubią najbardziej? Naśladować nas, dorosłych. Właśnie z tą myślą zaplanowaliśmy turnus kucharski, podczas którego Wasze pociechy będą mogły zamienić się w prawdziwego szefa kuchni. Będziemy tworzyć, ozdabiać i pałaszować. Odwiedzimy fabrykę cukierków! No i trochę się ubrudzimy, ale przecież to właśnie oznaka najlepszej zabawy.
pizza

TRAVELLERS

Jaboniowa - turnus III: 09.07-13.07.2018
Wrzeszcz - turnus VII 06.08-10.08.2018

W pięć dni poznamy pięć krajów anglojęzycznych. Zapoznamy się ze zwyczajami jakie panują w tych krajach, poznamy ich florę i faunę. Zaprojektujemy miasteczko z ruchem lewostronnym i sprawdzimy jak się w nim poruszać. Odwiedzimy też papugarnię, by zobaczyć najprawdziwsze australijskie papugi.

FLORA WORLD (elementy programowania)

Jabłoniowa - turnus IV: 16.07-20.07.2018
Wrzeszcz - turnus V: 23.07-27.07.2018

Korzystając z bogactwa letniej natury, wspólnie zbierzemy najciekawsze kwiaty oraz rośliny i zrobimy prawdziwy zielnik! Wszyscy dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają tworzyć, a to właśnie pozwoli im rozwinąć skrzydła. Zebrane skarby trzeba będzie sklasyfikować, oczywiście po angielsku. Przy okazji używać będziemy mikroskopu i zbadamy fragmenty różnych roślin. Pojedziemy też do ZOO by zapoznać się ze środowiskiem życia zwierząt, zobaczyć jakie otaczają je roślinki.

LITTLE JOURNALIST

Jabłoniowa - turnus V: 23.07-27.07.2018
Wrzeszcz - turnus II: 02.07-06.07.2018

Zaczniemy zupełnie zwyczajnie od tworzenia i ozdabiania pamiętnika, bo każdy dziennikarz dziennik prowadzić powinien. Określimy jakie są elementy składowe pracy dziennikarza. Sprawdzimy, czy drzemie w nas paparazzi, czy też może naszym powołaniem są reportaże. Przygotujemy prognozę pogody, przeprowadzimy wywiad … Odwiedzimy prawdziwą redakcję - portalu Trójmiasto, by przyjrzeć się pracy dorosłych dziennikarzy

ATHLANTIS ADVENTURE (elementy programowania)

Jabłoniowa - turnus VI: 30.07-03.08.2018
Wrzeszcz - turnus IV: 16.07-20.07.2018

Wspólnie przeniesiemy się do starożytnej Atlantydy. To będzie pełne zanurzenie w fabularną zabawę przepełnioną nowymi wyzwaniami oraz przygodami przeżywanymi razem z mieszkańcami tego mitycznego starożytnego lądu. Stworzymy między innymi model podwodnego świata, poznamy zwierzęta i rośliny zamieszkujące oceany oraz morza. Zrobimy też proste, ale ciekawe eksperymenty z wodą. Wybierzemy się do Gdyńskiego Akwarium!

THE WORLD OF MUSIC

Jabłoniowa - turnus VII: 06.08-10.08.2018
Wrzeszcz - turnus III: 09.07-13.07.2018

Muzyka ma różne oblicza. Jest muzyka klasyczna i rozrywkowa, jest taka dla dzieci i dla dorosłych, są piosenki i muzyka instrumentalna. My będziemy ją poznawać i odczuwać. Nauczymy się śpiewać, będziemy tańczyć, wystukiwać rytmy, ale to dopiero początek… będziemy poznawać instrumenty, a nawet je budować! Na koniec utworzymy orkiestrę i zagramy wspaniały koncert. W międzyczasie odwiedzimy Teatr Miniatura!

ART

Jabłoniowa - turnus VIII: 13.08-17.08.2018
Wrzeszcz - turnus I: 25.06-29.06.2018

Każdy dobrze wie, jak bardzo twórcze potrafią być dzieci. Dlatego poprzez kreatywne i twórcze zabawy chcemy pozwolić im na rozwijanie swoich umiejętności. Będzie dużo malowania, klejenia, modelowania no i oczywiście świetnej zabawy. Kto wie, może okazać się, że odkryjemy małego Picasso? Odwiedzimy fabrykę cukierków, by stworzyć niepowtarzalne arcydzieła sztuki cukierniczej

TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA
519zł za turnus
Istnieje mozliwość zmiany terminu - o ile będą dostępne miejsca

*promocja nie łączy się z innymi rabatami

CENNIK

zapisz Malucha na kilka terminów i skorzystaj z RABATÓW!

 • Koszt za jeden turnus ----> 559 zł
 • Koszt przy dwóch turnusach  ----> 1073 zł
 • Koszt przy trzech tunusach ----> 1560 zł
 • Koszt przy czterech turnusach ----> 2012 zł

Formularz zgłoszeniowy

Wprowadź dane kontaktowe do opiekuna

Wprowadź imię i nazwisko dziecka

Wybierz interesujący Cię turnus:
I turnus - 25.06-29.06.2018II turnus - 02.07-06.07.2018III turnus - 09.07-13.07.2018IV turnus - 16.07-20.07.2018V turnus - 23.07-27.07.2018VI turnus - 30.07-03.08.2018VII turnus - 06.08-10.08.2018VIII turnus - 13.08-17.08.2018

Wskaż placówkę:

DWIE LOKALIZACJE do wyboru