Twoja praca nie daje Ci satysfakcji?

Chciałbyś pracować komfortowo i być dobrze wynagradzanym?

Jesteś ciekawy jakie możliwości daje zatrudnie w branży IT i co zrobić, aby zacząć?

 

Prestige Lingua ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą w Broad Minds w kontekście oferowania wysokiej jakości kursów testowania oprogramowania i programowania przygotowujących do podjęcia pracy w branży IT.

Rynek IT rośnie tak dynamicznie, że deficyt pracowników branży nieustannie się zwiększa. Aktualnie w Polsce brakuje ok. 50.000 programistów, do roku 2020 ta liczba znacznie się zwiększy ponieważ uczelnie są zdolne sprostać tylko niewielkiej części tego zapotrzebowania.

Firma Broad Minds specjalizuje się w kształceniu osób bez wiedzy i doświadczenia w branży IT, umożliwia im przebranżowienie, przygotowując kompleksowo do wykonywania zawodów testera oprogramowania i programisty.

 

Prestige Lingua zdecydowała się na współpracę z firmą Broad Minds, ponieważ tak samo jak my, za priorytet stawia ona wysoką jakość. Kursy umożliwiające start w branży IT cechują: małe grupy, indywidualne podejście, przydzielony trener wiodący na cały kurs, standaryzcja zajęć, kontrola postępów, specjalizacja w konkretnym obszarze, dedykowane zajęcia z kompetencji miękkich, opracowanie wizerunku na rynku pracy IT i symulacje rzeczywistych procesów rekrutacyjnych - całościowe przygotowanie od zera do możliwości podjęcia pierwszej pracy w branży IT.

Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Prestige Lingua przy ul. Grażyny 10.

Zachęcamy do kontaktu z nami lub reprezentantem firmy Broad Minds - tel. 720 730 554, ewelina.wielemborek@broadminds.pl . Szczegółowe informacje na temat programu kursów również na stronie www.broadminds.pl.

 

Dla każdej osoby, która rozpocznie kurs z polecenia Prestige Lingua, zniżka na kurs w wysokości 100 PLN!