English Summer Camp

Summer Camp - półkolonie językowe dla dzieci

ENGLISH SUMMER CAMP – czyli wakacje z językiem angielskim

7 powodów dla których dzieci lubią spędzać z nami wakacje:children's summer camp

1. Ponieważ uwielbiają tworzyć i bawić się z nami rozwijając swoją wyobraźnię.

2. Ponieważ robimy FUNtastyczne eksperymenty.

3. Ponieważ lubią jak ktoś się o nich troszczy, tak jak w domu.

4. Ponieważ uwielbiają dzielić się z nami swoimi talentami i występwać na scenie.

5. Ponieważ lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

6. Ponieważ lubią bajkoczytanie.

7. Ponieważ dzięki nam zakochują się w języku angielskim.

Kolejny rok zapraszamy Was na wakacje do magicznego miejsca, jakim jest Prestige Lingua. Proponujemy wspólne spędzenie wakacyjnych dni w sposób twórczy i aktywny.

  1. Gwarantujemy Państwa pociechom DEEP IMMERSION (GŁĘBOKIE ZANURZENIE) „w język angielski”. Jeden z wychowawców w grupie używa tylko i wyłącznie języka angielskiego, natomiast drugi stanowi bezpieczną przystań, do której dzieci mogą się zwrócić z prośbą o pomoc.
  2. KAŻDEGO DNIA ZAPEWNIAMY INNE ATRAKCJE! – W tym roku kontynuujemy ukochane przez dzieci doświadczenia chemiczne, pikniki i zabawy na świeżym powietrzu. Każdy TURNUS to inny TEMAT: m. in. architektoniczny, kosmiczny, kucharski, sportowy i filmowy…zabawa z Prestige Lingua  to masa frajdy.
  3. Zajęcia z języka angielskiego będą oparte na praktycznym wykorzystaniu jego znajomości w codziennych sytuacjach i będzie towarzyszył dzieciom OSIEM GODZIN DZIENNIE, CODZIENNIE. Uczestnicy będą m.in. śpiewać, odgrywać scenki i nawet nie zauważą kiedy angielski „wpłynie” im do głowy. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe zdjęcie oraz dyplom.
  4. Warsztaty językowe.
  5. Stanowimy zgrany, doświadczony zespół z przygotowaniem merytorycznym zarówno pod względem nauczania języka angielskiego, wychowawczym oraz przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy.

Program obejmuje:

education ZAJĘCIA JĘZYKOWE
40
godz. języka angielskiego tygodniowo
chemistry EKSPERYMENTY
2
godziny eksperymentów dziennie!
(chemicznych, fizycznych i kulinarnych)
grz GRY I ZABAWY
3
godziny zajęć sportowych, gier ogólnorozwojowych i zabaw na świeżym powietrzu dziennie
bajki BAJKO-CZYTANIE
codziennie bajko-czytanie i wiele innych niespodzianek

 

Plan dnia:

7.00 – małe śniadanko na pierwszy głód dla schodzących się powoli dzieci oraz zabawy w bawialni
9.00 – celebracja długiego śniadania (np. tosty, jajka, parówki, rzodkiewki i kakao…) oraz – „who wants cacao?” – pora inauguracji języka angielskiego
Po śniadaniu czas na realizację planu dnia.
13. 00 – dwudaniowy i zdrowy obiadek (np. zupki uwielbiane przez dzieci pomidorowa i rosołek…)

14. 00 – eksperymenty i doświadczenia
15.30/ 16.00 – podwieczorek
Zabawy w bawialni
17.00 – see you later aligator! – Do zobaczenia! Do jutra!

Ceny i terminy warsztatów:

Cena zawiera całodzienne wyżywienie (4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek), napoje, warsztaty dla dzieci, zajęcia językowe, oraz pozostałych atrakcji proponowanych przez nas.   

Przy rezerwacji więcej niż jednego turnusu proponujemy atrakcyjne zniżki :

1 tydzień   —    470 zł
2 tygodnie —    870 zł
3 tygodnie — 1 270 zł
4 tygodnie — 1 570zł
TERMINY WRZESZCZ JABŁONIOWA
 26.06-30.07.2017 I TURNUS 
filmowo-teatralny
I TURNUS

kucharski

03.07-07.07.2017
II TURNUS –

kucharski

II TURNUS 
filmowo-teatralny
10.07-14.07.2017
III TURNUS

dezajnerski

III TURNUS

sportowy

17.07-21.07.2017 IV TURNUS
artystyczny
IV TURNUS
dezajnerski
24.07-28.07.2017 V TURNUS

naukowy

V TURNUS

artystyczny

31.07-04.08.2017 VI TURNUS

sportowy

VI TURNUS

podróż na Marsa

07.08-11.08.2017 VII TURNUS

podróż Marsa

VII TURNUS

naukowy

14.08-18.08.2017 VIII TURNUS

piracki

VIII TURNUS

dziennikarski

Opisy turnusów tematycznych

Naukowy

Jak zrobić ognistego węża z mieszanki sody i piasku? Czy można włożyć jajko do butelki? Na te i wiele innych pytań odpowiemy wspólnie podczas FUNtastycznego Experymentowania. Czekają na Was nie tylko ciekawe eksperymenty, ale również ekscytujące zabawy ruchowe w języku angielskim. Moc atrakcji gwarantowana!

Kucharski

Co dzieci lubią najbardziej? Naśladować nas, dorosłych. Właśnie z tą myślą stworzyliśmy turnus kucharski podczas którego Wasze pociechy będą mogły zamienić się w prawdziwego szefa kuchni. Będziemy tworzyć, ozdabiać i pałaszować. No i trochę się ubrudzimy, ale przecież to właśnie oznaka najlepszej zabawy.

Filmowo-teatralny

Światła, scena, flesze, kto tego nie lubi? Podczas tego turnusu przygotujemy SAMODZIELNIE prawdziwą sztukę teatralną i nakręcimy film. Wspólnie ułożymy scenariusz w języku angielskim, a do tego będziemy malować twarze i przebierać się jak prawdziwe gwiazdy filmowe. Będziemy ćwiczyć nasz język obcy podczas recytowania, śpiewania i wspaniałej zabawy!

Dezajnerski

Konstrukcja domu lub samochodu? A może zaprojektowanie ogrodu? Dla nas to nic trudnego! Wspólnie z Waszymi pociechami zamienimy się w prawdziwych projektantów i będziemy tworzyć wszystko co tylko może przyjść do głowy – przez roboty aż do pięknego domu, a wszystko oczywiście w języku angielskim.

Sportowy

Dużo ruchu, dużo zabawy czyli to co dzieci lubią najbardziej. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Otóż znamy na to sposób- zabawę połączymy z językiem angielskim. Będą zawody, gry drużynowe, a jeśli pogoda pozwoli to spędzimy dużo czasu na świeżym powietrzu.

Artystyczny

Każdy dobrze wie, jak bardzo twórcze potrafią być dzieci. Dlatego poprzez kreatywne i twórcze zabawy chcemy pozwolić im na rozwijanie swoich umiejętności. Będzie dużo malowania, klejenia, modelowania no i oczywiście świetnej zabawy. Kto wie, może okazać się że odkryjemy małego Picasso?

Naukowa podróż na Marsa

Lot w kosmos? Konstrukcja pojazdu kosmicznego? Sprawdzimy czy na Marsie jest woda. Przeżyjemy niezapomnianą przygodę i poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania, które dotyczą kosmosu. Będziemy tworzyć, eksperymentować i świetnie się bawić.

Dziennikarski

Paparazzi czy prawdziwe gwiazdy reportażu? Asy wywiadu, a może pogodynki? Przekonamy się jaki talent dziennikarski w nas drzemie.

Piracki

Ahoj przygodo! Zbudujemy okręt piracki i będziemy przemierzać oceany. Będziemy szukać nowych lądów i skarbów. A na koniec popłyniemy prawdziwym statkiem Pirat!

Dużo ruchu, dużo zabawy czyli to co dzieci lubią najbardziej. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Otóż znamy na to sposób- zabawę połączymy z językiem angielskim. Będą zawody, gry drużynowe, a jeśli pogoda pozwoli to spędzimy dużo czasu na świeżym powietrzu.

Twórcza postawa budowana u małego człowieka od samego początku przyda się na każdym póżniejszym etapie jego życia !

Data rozpoczęcia

07:30

poniedziałek, Czerwiec 26, 2017

Data zakończenia

17:00

piątek, Sierpień 18, 2017

Lokalizacja

Gdańsk

Uczestnicy wydarzenia