Dołącz do zespołu Prestige Lingua

Prestige Lingua to zespół złożony z niezwykłych, nietuzinkowych osób. Jeśli taki właśnie jesteś - dołącz do nas!

Nasi LEKTORZY to eksperci w wielu dziedzinach, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, by realizować projekty językowe na możliwie najwyższym poziomie. W naszej grupie znajdują się zarówno polscy lektorzy jak i native speakerzy. Razem działamy już od wielu lat, rozwijając po drodze kolejne projekty językowe oraz realizując coraz to nowe wyzwania. Wspólnie tworzymy inspirujące środowisko pracy, przyjazną atmosferę i realne możliwości rozwoju. U nas każdy ma wpływ na jakość naszej oferty językowej.

Jak dołączyć do zespołu

Skontaktuj się z nami

Prześlij swoją aplikację!

Zajęcia w szkole językowej oparliśmy o metodę CLIL (Content and Language Integrated Learning). Głównym założeniem CLIL jest zintegrowane nauczanie języka i przedmiotu. Polega ona na zdobywaniu nowej wiedzy i jednoczesnym obcowaniu z językiem obcym. Wierzymy bowiem głęboko, że język jest NARZĘDZIEM w osiąganiu celów, a nie celem samym w sobie.

Nad jakością naszych szkoleń językowych czuwają metodycy, którzy przygotowują programy kursów językowych, a także badają potrzeby słuchaczy zarówno przed, jak i w trakcie kursu językowego.
    Uczymy
  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego,
  • rosyjskiego
  • i innych języków obcych.


Zajęcia zawsze odbywają się w kameralnych grupach. Prowadzimy również zajęcia indywidualne oraz nauczanie zdalne, z wykorzystaniem Skype.

Nasza oferta zawiera szereg różnych kursów dopasowanych ściśle do potrzeb kursantów. Prowadzimy kursy grupowe, branżowe, regularne czy wyjątkowe, takie jak choćby coaching językowy. Dodatkowo kompleksowo przygotowujemy do coraz bardziej popularnych i prestiżowych egzaminów TOEFL, TOIEC, IELTS.
Zajęcia językowe w Prestige Lingua odbywają w przytulnych i komfortowych salach. Uczniowie zasiadając na wygodnych sofach, popijając aromatyczną kawę oraz przegryzając własnej roboty brownie, chłoną nową wiedzę, słówka i zwroty.

Mieścimy się w klimatycznej kamienicy w sercu Dolnego Wrzeszcza, tuż przy coraz modniejszej ulicy Wajdeloty. Posiadamy również placówkę w Południowej części Gdańska, przy ul. Jabłoniowej 20, naprzeciwko osiedla ROBYG.